Наші відвідувачі про нас
6 відгуків.
  1. Кононенко ТЕтяна та Віталій

    18Жовтня 2015 року повертаючись додому у м.КИів вирішили зупинитися у Вашому ресторані пообідати і не пошкодували.РЕсторан нам дуже сподобався.все чисто,акуратно,на столиках навіть були поставлені розочки,все зі смаком.ОБслужив нас приемний молодий офіціант швидко,порекомендував які краще взяти блюда.Все було смачно і помірні ціни.Потім він порекомендував нам подивитися іх дворик.Ми вийшли туди і були просто в захваті,яка краса.Нас поводили і все показали.Все настільки зроблено з любовью та смаком,дуже класно.Велика вдячність керуючому отелю та всьому персоналу.Ви просто молодці,так і хочеться повернутися до вас знову.Будемо обов’язково зупинятися у Вас та рекомендувати інши .

  2. Ірина

    Нещодавно були проїздом і випадково натрапили на цей готель-ресторан. Нас було 10 персон. Вирішили відвідати ресторан аби пообідати, і не пошкодували. Персонал дуже привітний і люб’язний, офіціантка швидко прийняла замовлення (а у 10 людей відразу це була робота не з легких), а потім оперативно всі страви подалися на наші столики. Ціни доступні, інтер’єр також на рівні. ДУЖЕ класно оформлений внутрішній дворик.
    Всім рекомендуємо тут зупинятися і хоча б обідати.

  3. Марина

    Отличный отель. Всем рекомендую.
    Персонал вежливый, цены очень хорошие. Номера европейского уровня. Очень чистл. На завтрак кофе с блинчиками в подарок. Полулюкс супер. Упрвляющему огромная благодарность.

  4. Роман

    Супер гостиница!!!
    Чисто,в номерах хорошая мебель,кондиционер,номер полу-люкс огромный.Отличная кухня,парковка,приветливый персонал.
    Советую Всем!

  5. Катя

    Шикарне оформлення.Чудовий заклад.

  6. Alla

    Дуже хороший готель європейських стандартів. Сучасні, красиві та зручні номера, привітні працівники. Влітку найкраще бронювати номер напів-люкс, бо там є кондиціонер.
    Ми будемо й надалі бронювати номера своїм гостям.

Залишити відгук

На верх